You can download full line-up HERE.

Line-up

STAGE
STAGE
STAGE
STAGE
STAGE
16:0016:0016:0016:0016:00
17:0017:0017:0017:0017:00
18:0018:0018:0018:0018:00
19:0019:0019:0019:0019:00
20:0020:0020:0020:0020:00
21:0021:00DDL PLK21:0021:0021:00
22:0022:00Good Time Boys22:0022:00DJ Swix22:00
23:0023:00Makchu Pikchu23:0023:00Funky DJ Elegant23:00Mario Moretti
24:0024:00shishi24:0024:0024:00
01:0001:00Baltic Balkan01:0001:00 DJ Quest01:30Less Feeling
02:0002:0002:0002:30DJ Mantini02:00
03:0003:0003:0003:0003:30Balsys
04:0004:0004:0004:0004:00
05:0005:0005:0005:0005:00Oyster
STAGE
STAGE
STAGE
STAGE
STAGE
16:0016:00Cosmic Apple16:0016:0016:00
17:0017:00Šuo Leila17:0017:0017:00
18:00Alina Orlova18:0018:0018:0018:00
19:00Justinas Jarutis19:0019:0019:0019:00
20:00Junior A20:0020:0020:0020:00
21:00Gogol Bordello21:0021:0021:0021:00
22:00Years & Years22:0022:00Radvilas RA22:0022:00
23:00G&G Sindikatas23:0023:00Cheri23:0023:00
24:00Robin Schulz24:00Flash Voyage24:00Niko Barisas24:00Jahstina24:00Zakmina
01:0001:00Abudu01:00Flying Saucer Gang01:30DJ Flip01:00
02:0002:00Leon Somov & Kaia02:00Despotin Fam02:0002:00Bad Habits
03:0003:0003:00Sadboi03:00DJ 69Beats03:00
04:0004:0004:0004:30DJ All-Viss04:00Kandy Killers
05:0005:0005:0005:0005:00
STAGE
STAGE
STAGE
STAGE
STAGE
13:0013:00Humoro klubas13:0013:0013:00
14:0014:0014:00Youtube on MIC14:0014:00
15:0015:00Kedrostubùras15:0015:0015:00
16:0016:00Baltos Varnos16:0016:0016:00
17:00Vidas Bareikis17:0017:00Šventinis Bankuchenas17:0017:00
18:00Golden Parazyth18:0018:0018:0018:00
19:00Beissoul & Einius19:0019:0019:0019:00
20:00Jazzu20:0020:0020:0020:00
21:00Tove Lo21:0021:0021:0021:00
22:00James Arthur22:0022:0022:0022:00
23:00Andrius Mamontovas23:0023:00Willie Valo23:0023:00
24:00Dynoro24:00The Station24:00RPTLE24:00DJ Mix24:00Split Pulse
01:0001:00Free Finga01:00Mad Money01:30DJ Rafik01:30Patris (live)
02:0002:00Garbanotas02:008 Kambarys02:0002:30Roads
03:0003:0003:00Micro One03:00DJ Aspirins03:00
04:0004:0004:0004:30Kinder Straik04:30Pakas b2b Mantas T
05:0005:0005:0005:0005:00